عصر توریسم: معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حكمی بهروز عمرانی را بعنوان سرپرست پژوهشگاه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری منصوب نمود.

به گزارش عصر توریسم به نقل از مركز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، در این حكم كه به امضای علی اصغر مونسان رسیده، خطاب به عمرانی آمده است:
«نظر به تخصص و تجارب جناب عالی، به سبب این حكم بعنوان سرپرست پژوهشگاه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منصوب می شوید.
انتظار می رود با حفظ جایگاه و نقش پژوهشگاه در عرصه های ملی و بین المللی در نمایش خدمات علمی و پژوهشی به جامعه محققین و پژوهشگران و فراهم آوردن زمینه فعالیت های پژوهشی تقاضامحور با همكاری مراكز علمی داخلی و خارجی و بهره گیری از توان تخصصی كارشناسان و صاحبنظران به منظور اعتلای فعالیت های پژوهشی و فرهنگی در امتداد تحقق اهداف سازمان، اهتمام شایسته به عمل آید.
توفیق روز افزونتان را در خدمت به نظام مقدس جموری اسلامی و فرهنگ و هنر كشور عزیزمان ایران با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از درگاه خداوند متعال خواستارم.»