به گزارش عصر توریسم چهل و یكمین دوره نمایشگاه بین المللی گردشگری پاریس معروف به تاپ رزا سه شنبه كار خویش را در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی ‏Porte de Versailles كار خویش را شروع كرد.
به گزارش عصر توریسم به نقل از مهر، در این نمایشگاه جمهوری اسلامی ایران در فضایی به مساحت ۱۰۸ متر مربع و با ۱۳ شركت، پاویونی را به خود مختص كرده است. نمایشگاه بین المللی گردشگری پاریس (تاپ رزا) یكی از مهم ترین نمایشگاه های تخصصی بازار گردشگری در سطح بین المللی است كه شمار زیادی از فعالان این حوزه بخصوص خریداران و فروشندگان بخش های مختلف صنعت توریسم از آن دیدن می كنند. نمایشگاه تاپ رزا هر سال در اواخر ماه سپتامبر در شهر پاریس برگزار می گردد و از مهم ترین نمایشگاه ها در حوزه بازار سفر و صنایع در رابطه با گردشگری در دنیا است. نمایشگاه امسال در فضایی به مساحت ۳۳ هزار متر مربع برگزار می گردد كه در آن بیشتر از ۱۷۰۰ مارك و شركت حضور دارند.
حضور ایران در نمایشگاه امسال هم همچون سال های اخیر توسط كانون اتومبیل رانی و جهانگردی ممكن شده است. همینطور در حاشیه این نمایشگاه كنفرانس های گوناگونی در زمینه های گوناگون كه در سالن های مختلفی كه بدین منظور پیشبینی شده، برگزار می گردد ایران هم سه كنفرانس در زمینه های تخصصی گردشگری برگزار می نماید. نمایشگاه بین المللی گردشگری پاریس كه نمایشگاهی ویژه متخصصین و دست اندركاران حوزه گردشگری می باشد، مقرر است به مدت ۴ روز به و كار خود ادامه دهد.

دسته‌ها: توریسم