عصر توریسم: مسئولان باغ موزه قصر با راه انداختن سامانه ی «تور مجازی» برای این محوطه ی تاریخی فرهنگی، علاقه مندان به موزه و میراث فرهنگی را برای بازدید رایگان و مجازی از این فضای تاریخی تشویق كردند.
به گزارش عصر توریسم به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی باغ موزه قصر، علاقه مندان به موزه می توانند در ایام حضور در منزل به جهت پیش گیری از شیوع ویروس كرونا، در چارچوب تور مجازی به صورت رایگان از باغ موزه قصر دیدن كنند.
در نسخه به روز شده تور مجازی باغ موزه قصر علاوه برپوشش كامل مجموعه امكان مشاهده توضیحات بخش های مختلف، پخش خودكار راهنمای صوتی، پخش صداهای تاریخی و نمایش فیلم های موجود در موزه فراهم گشته است.
علاقمندان می توانند برای بازدید مجازی از موزه «ماركوف»، موزه «زندان سیاسی» و همین طور محوطه باغ ایرانیِ باغ موزه قصر به صورت مستقیم به آدرس http: //b۲n.ir/qasr بازگشت یا با ورود به سایت باغ موزه قصر در بخش بازدید مجازی از همه ی قسمت های موزه به صورت ۳۶۰ درجه دیدن كنند.
برای شروع بازدید مجازی از باغ موزه قصر می توانید روی یكی از لینك های « http: //b۲n.ir/qasr » یا « http: //qasr.ir/portals/۱۲/vtour/index.html » كلیك كنید.

منبع: