عصر توریسم: وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ضمن دعوت مردم برای سفر نرفتن و در خانه ماندن بمنظور مقابله با كرونا، از تمهیدات ویژه سفر برای هم وطنان پس از فروكش كردن شیوع این بیماری آگاهی داد.

به گزارش عصر توریسم به نقل از روابط عمومی وزارت میراث فرهنگی، متن بیانیه علی اصغر مونسان خطاب به هموطنان به شرح زیر است:
«بی تردید مهم ترین انگیزه سفر و گردشگری كمك به ارتقای سلامت جسمی و روحی انسان ها است و در جایی كه احساس خطر و نا امنی وجود دارد خودبه خود موضوع سفر تحت تاثیر قرار می گیرد. بر همین سیاق شیوع ویروس كرونا سبب كاهش و حتی حذف سفر به صورت مقطعی شده تا سلامت جوامع حفظ شود.
اینجانب بعنوان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ضمن قدردانی از همراهی بیش از پیش مردم فهیم كشورمان، از عموم مردم می خواهم با خودداری از سفر، نوروز ۹۹ را در كنار اعضای خانواده در منزل با صحت و سلامتی سپری كنند. بی شك ایران اسلامی از این بحران با سربلندی بیرون خواهد آمد و این قول را به مردم صبور كشورمان می دهم كه بعد از شكست كرونا شرایط خوبی در شأن ملت بزرگوار ایران برای موجی از سفرهای نشاط انگیز فراهم خواهیم كرد.»

منبع: