عصر توریسم: فلزیاب قادر به شناسایی فلزاتی مانند طلا، چدن، آهن، نقره را در چندمتری زیر زمین و یا هر محل دیگر دارد و این كار در كسری از زمان اتفاق می افتد و می توانید در كمترین زمان به مقصد خود دست یابید.

آشنایی با انواع فلزیاب در بازار

با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی در زمینه جستجوی فلزات گران قیمت، دیگر نیازی به کندن طولانی مدت زمین و پیدا کردن نقشه های قدیمی گنج و یا بازرسی بدنی افراد به صورت فیزیک در فرودگاه ها نیست. این بار دستگاه های پیشرفته فلزیاب به کمک ما آمده اند تا این کار به راحتی هرچه تمام تر اتفاق بیفتد. فلزیاب ها از ابزار های پیشرفته ای هستند که داشتن آن برای بسیاری از مشغله ها نیاز مبرم به شما می رود.

بهترین فلزیاب

فلزیاب ابزاری با فناوری پیشرفته است که می تواند اجسام فلزی مختلف را در مکان های مختلف از جمله زیر خاک، دیوار و مکان های دیگر تشخیص داده و پیدا کند. فلزیاب قادر به شناسایی فلزاتی مانند طلا، چدن، آهن، نقره، برنز، فولاد و … را در چند متری زیر زمین و یا هر محل دیگر دارد؛ و این کار در کسری از زمان اتفاق می افتد و شما می توانید در کمترین زمان به مقصد خود دست یابید.

اولین فلزیاب صنعتی در سال 1960 برای جستجوی مواد معدنی و سایر کاربردهای صنعتی ساخته شدند. از فلزیاب های اولیه بیشتر برای کشف مین های زمینی، کشف سلاح هایی از قبیل چاقو و اسلحه (مخصوصاً در امنیت فرودگاه)، جستجوی ژئوفیزیکی، باستان شناسی و پیدا کردن گنج استفاده می کردند. همچنین از فلزیاب ها برای تشخیص اجسام خارجی در مواد غذایی استفاده می شود و در صنعت ساخت و ساز برای تشخیص میله های تقویت شده فولادی در بتن و لوله ها و سیم های دفن شده در دیوارها و کف ها مورد استفاده قرار گرفته است.

اگر در بازار محصولات صنعتی قدم گذاشته باشید متوجه خواهید شد که برند های مختلفی فلزیاب تولید می کنند؛ و این امر انتخاب آن را برای شما مشکل می کند، زیرا انتخاب از میان انواع فلزیاب های بزرگ و کوچک با تکنولوژی های پیشرفته کار دشواری به نظر می آید، اما ما اینجا هستیم تا این دشواری این کار را برای شما آسان کنیم، پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

دستگاه فلزیاب در انواع مختلفی تولید و به بازار محصولات صنعتی عرضه می شود، فلزیاب ها هر کدام از روشی متفاوتی برای تشخیص نوع فلز زیر خاک و یا هر محیط های دیگر استفاده می کنند تا آن را تشخیص دهند و با استفاده از صدا یا تصویر و نیز با حرکت آنتن برای آگاهی فرد خبر می دهند. در ادامه به تعدادی از فلزیاب های موجود در بازار محصولات صنعتی را برای آگاهی شما عزیزان اشاره می کنیم:

  • فلزیاب‌های تفریحی
  • فلزیاب‌ پیشرفته‌
  • فلزیاب‌ های صنعتی
  • فلزیاب‌ های فرکانسی
  • فلزیاب‌های با امکان فرستنده و گیرنده
  • دستگاه فلزیاب حرارتی یا رادار زمینی
  • فلزیاب‌های مغناطیسی

 

بهترین طلا یاب با ارزان ترین قیمت

فروش انواع دستگاه فلزیاب، گنج یاب و دستگاه طلایاب در ایران؟

همانطوری که در مطالب قبلی نیز اشاره شد فلزیاب ها در انواع مختلفی وجود دارند که هر کدام از آنها مخصوص کاری می باشند مانند، دستگاه طلایاب، دستگاه گنج یاب و … که می توانید از آنها با توجه به نیازتان استفاده نمایید.

فلزیاب یک ابزار الکترونیکی پیشرفته است که می تواند وجود انواع فلزات را در نزدیکی خود تشخیص دهد. معمولا از فلزیاب ها برای یافتن اجزاء و اشیاء فلزی پنهان و یا دفن شده در زیر زمین استفاده می کنند. آنها اغلب از یک واحد دستی با یک کاوشگر سنسوردار برای تشخیص اشیاء دفن شده در زیر زمین استفاده می کنند تا به راحتی اشیاء فلزی را تشخیص داد و پیدا کنند.

روش کار اکثر فلزیاب ها به این شکل است که اگر سنسور موجود در درون دستگاه تقریباً به یک قطعه فلزی نزدیک شود، برای آگاه سازی فرد از وجود اشیاء موجود زیر خاک، دستگاه شروع به تغییر لحنی در هدفون یا سوزن روی یک نشانگر می کند تا فرد از آن باخبر شود. دستگاه های پیشرفته در این زمینه معمولاً از راه دور این پروسه را نشان می دهند.

با نزدیک تر شدن دستگاه فلزیاب به فلزات، صدای درون دستگاه برای اخطار بیشتر می شود و یا سوزن موجود برای نشان دادن مکان فلز بالاتر می رود تا فرد از وجود آن باخبر شود.

 نوع دیگری از فلزیاب ها وجود دارند که بیشتر به صورت ثابت در مکانهای حساس مانند، فرودگاه، زندانها، دادگاه ها برای غربالگری امنیتی و شناسایی سلاح های فلزی پنهان روی بدن افراد نصب می شوند و ارسال سیگنال هایی روی اشخاص وجود هر گونه فلز را تشخیص می دهند.

ساده ترین شکل فلزیاب ها به این صورت عمل می کنند که ابتدا، یک نوسان ساز یا اُسیلاتور سیگنال های الکتریکی تکرارشونده ای (نوسانی) تولید می کند و آن را از طریق سیم پیچ عبور داده و به یک میدان مغناطیسی متناوب وارد می کند. اگر قطعه ای از فلز رسانا الکتریکی نزدیک به سیم پیچ باشد، جریان های گرداب در فلز القا می شوند و این یک میدان مغناطیسی به خودی خود تولید می کند. اگر از سیم پیچ دیگری برای اندازه گیری میدان مغناطیسی استفاده شود (به عنوان مغناطیس عمل می کند)، تغییر در میدان مغناطیسی ناشی از جسم فلزی قابل تشخیص است.

 

مراکز خرید دستگاه گنج یاب، طلایاب، فلزیاب؟

مراکز مختلفی در سراسر کشورمان وجود دارد که اقدام به عرضه و فروش انواع دستگاه فلزیاب، دستگاه طلایاب و دستگاه گنج یاب می کنند. شما می توانید به راحتی به این مراکز مراجعه کنید تا از نزدیک با مدل ها و برندهای آن آشنا شده و دستگاه فلزیاب را با قیمت مناسبی خریداری کنید.

البته ناگفته نماند که مراکزی هم در سراسر کشورمان وجود دارد که به جای فروش دستگاه فلزیاب اصل، دستگاه های فلزیاب بی کیفیت را به طور حرفه ای به افرادی که سر از دستگاه در نمی آورند می فروشند و به نوعی کلاه برداری می کنند. برای این که این اتفاق رخ ندهد پیشنهاد می کنیم حتما به مراکز معتبر و نمایندگی های مجاز در این زمینه مراجعه کنید.

به دلیل فراوانی مرکز خرید فلزیاب و گنج یاب، طلا یاب در تهران و شهر های دیگر جای هیچ نگرانی نیست. چون با کمی جستجو و پرس جو می توان مراکزی که فروش این محصول را بر عهده دارند به راحتی پیدا کرد. یکی از این مراکز در شهر بزرگ تهران وجود دارد که روزانه افراد مختلفی برای خرید به این مکان مراجعه می کنند.

بهترین گنج یاب

در صورت نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر در خصوص دستگاه های فلزیاب، طلایاب، گنج یاب با شرکت فلزیاب تیوا تماس حاصل فرمایید.

09126931900

09123930991

https://metaldetectortiwa.ir/