عصر توریسم: با راه افتادن موج آموزش در فضای مجازی، اداره كل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران، نیز در ادامه معرفی بعضی از بناهای تاریخی در این فضا، آموزش «نگاهی به آثار تاریخی ری» را برگزار می نماید.
به گزارش عصر توریسم به نقل از ایسنا، پرهام جانفشان – مدیر كل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران – دراین زمینه اعلام نمود: آموزش مجازی “نگاهی بر آثار تاریخی ری” به صورت مجازی دوشنبه ۱۸ فروردین روی شبكه های اجتماعی و پرتال اداره كل میراث فرهنگی استان تهران برگزار می گردد.
او با بیان این كه آموزش سنگ بنای هر توسعه پایداری است، اضافه كرد: به این امر باور داریم كه موضوع آموزش های عمومی و تخصصی در هیچ شرایطی نباید متوقف شود و امروز وظیفه داریم به صورت مجازی موضوع آموزش میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی را در استان پیش ببریم.
وی با تاكید بر این كه معاونت های تخصصی این اداره كل موظف می باشند موضوع آموزش های مجازی در دو بخش عمومی و تخصصی را به صورت مدون و مستمر تا شكست ویروس كرونا به علاقه مندان و فعالان ارائه كنند، اظهار نمود: از شرایط حضور هموطنان در خانه به سبب شیوع ویروس كرونا باید به گونه برای توسعه آموزش های مجازی در حوزه شناخت و معرفی میراث فرهنگی بهره ببریم.
او افزود: این آموزش مجازی مقرر است با حضور احمد ابوحمزه – ری شناس – اجرا شود.

منبع: