به گزارش عصر توریسم معاون صنایع دستی استان تهران اظهار داشت: محمدعلی ودود هنرمند صنایع دستی استان تهران در رشته معرق چوب، عنوان برگزیده رویداد جهانی طراحی آ (A؛designaward) در كشور ایتالیا را به دست آورد.

به گزارش عصر توریسم به نقل از مهر، پروانه حیدری معاون صنایع دستی استان تهران اظهار داشت: در میان ۱۲۴ هزار کار عرضه شده به این رویداد بزرگ جهانی این هنرمند ایرانی در میان ۱۴۹۷ اثر صنایع دستی موفق به کسب جایزه “آیرون “شده است.
حیدری اضافه کرد: شیوه ایرانی معرق نقش بندی از شیوه های معاصر پدید آمده توسط استاد محمدعلی ودود برگزیده حوزه صنایع دستی بزرگترین رویداد جهانی طراحی در کشور ایتالیا شد.
او اظهار داشت: این دستاورد ضمن ارتقا رتبه جهانی ایران در رنکینگ بین المللی طراحی موجبات تحسین هیئت داوران تشکیل شده از اعضا هیئت علمی معتبرترین دانشگاه های سراسر جهان، مدیران مؤسسات طراحی و اعضا مطبوعات را به دنبال داشت.
معاون صنایع دستی استان تهران اظهار داشت: مانیفست معرق نقش بندی از ابداعات استاد محمدعلی ودود با رویکرد طبیعت دوستانه که در چارچوب یک تابلو هنری معرق تمام چوب در این رویداد شرکت داده شد، انسان معاصر را از رویکرد مصرف گرایی و غلبه بر طبیعت به تغییر مسیر، همزیستی و هماهنگی با طبیعت دعوت می کند.

منبع:

دسته‌ها: توریسم