به گزارش عصر توریسم جایزه نوآورترین دفتر معماری مدرن با هدف گسترش ایده های نو، استمرار خلاقیت و زمینه محوربودن، برای اولین بار به ایران اختصاص یافت.

به گزارش عصر توریسم به نقل از مهر، نیما و سینا کیوانی، سال جاری توانستند جایزه «نوآورترین دفتر معماری مدرن» ‏ ( Most Innovative Modern Architecture Studio) در سال ۲۰۲۰ را از آن خود کنند.
هدف از اعطای این جایزه که مراسمش در کشور انگلستان برگزار می شود، گسترش ایده های نو، افزایش خلاقیت و استمرار نوآوری در زمینه معماری معاصر است؛ منظور از ایده های نو هم شیوه هایی است که به پایداری بیشتر و ارتقای کیفی معماری مدرن در جهان کمک نماید.
احترام به مخاطب و تعهد به پیشبرد معماری مدرن از دیگر مواردی است که هیأت داوران ششمین دوره جایزه معماری BUILD به آن توجه کرده و فعالیت شرکت ها و دفاتر معماری مدرن در سرتاسر جهان را بر این اساس، مورد بررسی قرار داده اند.
جایزه «نوآورترین دفتر معماری مدرن» در سال ۲۰۲۰ برای اولین بار به ایران به علت طراحی و ساخت پروژه هایی چون «اُرسی خانه، پردیس خانه و کاشی خانه» اختصاص یافته است.
پیش از این هم جوایز گوناگونی به برادران کیوانی تعلق گرفته؛ برای مثال پروژه «اُرسی خانه» در سال ۲۰۱۷ بعنوان بهترین ساختمان مسکونی سال خاورمیانه انتخاب گردید.

دسته‌ها: توریسم