به گزارش عصر توریسم پروتكل های بهداشتی به منظور جلوگیری از شیوع كرونا (COVID -۱۹) و حفظ سلامت غرفه داران، شركت كنندگان و بازدیدكنندگان از نمایشگاه بین المللی گردشگری فیتور ۲۰۲۱ اعلام گردید.

به گزارش عصر توریسم به نقل از مهر، مرکز نمایشگاه های بین المللی مادرید(IFEMA) دستورالعمل ها و اقدامات لازم در جهت تقویت معیارهای بهداشتی در برگزاری چهل و یکمین نمایشگاه فیتور اسپانیا را منتشر نمود. این دستورالعمل ها اهدافی همچون اطمینان از امنیت و سلامت غرفه داران، بازدیدکنندگان و کارمندان، جلوگیری از ایجاد زنجیره ابتلاء به کووید ۱۹ میان افراد در رابطه با نمایشگاه فیتور و ایجاد فضای ایمن برای تردد فعالان گردشگری را دنبال می کند. بر مبنای پروتکل های بهداشتی ابلاغ گردیده، تهیه و خریداری بلیت الکترونیکی از راه وبسایت، استفاده از ماسک بدون دریچه، رعایت فاصله ایمن در صفوف و هنگام تردد در فضای نمایشگاه، توجه به علایم درج شده بر روی صفحه های نمایش، دیوارها و زمین، ضروری و لازم الاجرا خواهد بود. نمایشگاه فیتور که بعنوان یکی از بزرگ ترین نمایشگاه های حوزه گردشگری در سرتاسر دنیا به حساب می آید، همه ساله میزبان فعالان صنعت توریسم از تمامی قاره های جهان است.
این نمایشگاه سال جاری از ۱ تا ۵ بهمن ماه ۹۹ برابر با ۲۰ تا ۲۴ ژانویه ۲۰۲۱، برای چهل و یکمین سال متوالی در مرکز نمایشگاه های شهر مادرید دایر خواهد شد.