به گزارش عصر توریسم با آغاز موج دوم تعطیلی موزه های ایالات متحده، تمامی موزه های «اسمیتسونین» در این كشور تعطیل می شوند.
به گزارش عصر توریسم به نقل از ایسنا و به نقل از آرت نیوزپبپر، مسئولان موزه های «اسمیتسونین» و گالری ملی هنر در واشنگتن اعلام نمودند به منظور کمک به کاهش آمار مبتلا شدن به ویروس کرونا در این کشور بار دیگر به تعطیلی این مراکز اقدام خواهند کرد.
مسئولان موزه های «اسمیتسونین» و گالری ملی هنر واشنگتن به ترتیب روزهای دوشنبه و شنبه را بعنوان تاریخ تعطیلی مجدد این مراکز فرهنگی اعلام نموده اند. هنوز هیچ تاریخ دقیقی برای بازگشایی این مراکز اعلام نشده است.
علاوه بر این، موزه هنر فیلادلفیا، آکادمی علوم طبیعی دانشگاه درکسل و آکادمی هنرهای زیبا پنسیلوانیا هم همچون موسسات فرهنگی ایالات متحده هستند که از تعطیلی مجدد اطلاع داده و تاریخ بازگشایی احتمالی را سال آینده عنوان کرده اند.
مسئولان تمامی موزه های بزرگ شیکاگو هم پیشتر اعلام نموده بودند درهای موزه ها را بار دیگر به روی بازدیدکنندگان خواهند بست.
موزه های «مینه سوتا»، «دنور» و «کلرادو» هم روند تعطیلی را در پیش گرفته اند.
نتایج تحقیق جدید از اتحادیه موزه های ایالات متحده نشان داد، ۲۹ درصد از موزه های ایالات متحده به علت شیوع کرونا تعطیل باقی مانده اند.

دسته‌ها: توریسم