فرشته اصلاحی، عکاس و هنرمند ایرانی در بخش ورزشی وردپرس فتو 2021 هلند به عنوان نامزد دریافت جایزه در این بخش انتخاب و انتخاب گردید.

وردپرس فتو رویداد مهم و جهانی در حوزه عکاسی خبری هست که هر سال در بخش های گوناگون با تمرکز بر رویدادهای مهم و مختلف جهان با ارزیابی و داوری توسط عکاسان بنام و مطرح دنیا نفرات برگزیده را معرفی می کند.

فرشته اصلاحی با مجموعه عکس “سودای پرواز” روایتی از زندگی سعید رامین، ورزشکار سابق رشته پارکور را که گرفتار ضایعه نخاعی شده، به تصویر کشیده است،

وی متولد بندر ماهشهر (خوزستان)، عضو انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران است که از سال ۱۳۹۲ به عنوان عکاس خبری در رسانه های کشور همچون رورنامه و مجلات همشهری و آژانس عکس همشهری، خبرگزاری میزان، تهران ایمیجز و عضو منتورشیپ در گروه پودیوم فتو به فعالیت دراین زمینه می پردازد.
وی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد تئاتر از دانشگاه هنر تهران است. او در بیشتر استان های کشور بعنوان عکاس و پژوهشگر به جهت علاقمندی به فرهنگ، داستان های مختلف، روابط و عواطف انسانی حضور داشته است.
اصلاحی در کار خود به جزئیات نادیده گرفته شده از طبیعت و روابط انسانی، پیچیدگی آن و همین طور تنوع رفتاری در فرهنگ ها و جوامع مختلف توجه دارد.
دریافت دو دوره جایزه از جشنواره عکس خبری دوربین دات نت و دریافت لوح برگزیده سه دوره سفرهای عکاسی به مناطق محروم کشور از موفقیت های فرشته اصلاحی در عرصه رسانه و عکاسی مستند است.

دسته‌ها: توریسم