سیستم باربری تجارت دپو با سیستم های حمل و نقل روز دنیا انجام شده و تجارت دپو با خدمات انبارداری ۲۴ ساعته در تهران بهترین شرایط را برای حمل و نقل اثباب و وسایل شما مشتریان عزیز فراهم میكند.

بلا شک مهمترین مبحث در مقوله  اجاره انباری و رهن انبار هزینه های آن است. انبار کانتینری تجارت دپو  فرصتی مناسب و استثنایی برای کسانی  که قصد دارند با هزینه  بسیار کم یک مکانی را برای انبار اجاره کنند، فراهم کرده است. انبارهای کانتینری و روباز و مسقف شرکت دپو تجارت پیشرو در ارائه خدمات در اجاره انبار تهران  نیز تلاش کرده است با مقرون به صرفه ترین قیمت  مشتریان عزیز و شریف تهرانی را در این زمینه همراهی کند .

اجاره انبار دپو تجارت تهران بدون رهن و پیش پرداخت  و قیمت پایین و با دسترسی واقعا عالی واقع در سمت غرب و جنوب غرب شهر تهران، با قیمت باور نکردنی و شرایط بسیار فوق العاده ؛با خدمات بیست و چهار ساعته درخدمت همشهریان تهرانی .

انبارهای کانتینری شرکت تجارت دپو این امکان را به شما عزیزان میدهد که کالا و یا لوازم خانه خود را در این جعبه های بزرگ فلزی انبار کنید. هر کانتینر تحت اجاره یک شخص یا شرکت قرارمیگیرد و شخص با قفل کردن درب کانتینر توسط قفل شخصی عملا مالک آن میباشد و هر زمان که خواست میتواند به وسایل داخل کانتینر شخصی خود اضافه یا کم نماید.

باز تاکید میشود که انبارهای کانتینری تجارت دپو پیشرو ارائه خدمات نوین در اجاره انبار در تهران  تلاش كرده است با مقرون به صرفه ترین قیمت مشتریان خوب و عزیز ساکن تهران را در این زمینه همراهی كند.

 

کانتینرهای ۴۰  و ۲۰ و ۱۰ فوت جهت انبار در تهران برای وسایل منزل،انبار در تهران،انبار برای لوازم منزل و وکالاهای تجاری و اداری و وسایل رستورانها  و ….با فضای باز جهت دپو ماشین آلات سنگین و غیره در خدمت همشهریان تهرانی می باشد که نیاز به اجاره انباری در تهران یا  انبار برای لوازم منزل یا انبار برای اثاث منزل و … دارند.

 

نگهبانی ۲۴ ساعته

محوطه ی مجموعه و تمامی کانتینرها توسط دوربین های مدار بسته به صورت شبانه روز تحت کنترل هستند ، علاوه بر این ، سیستم هشداردهنده و دزدگیر نیز فعال بوده و نیروی انسانی به عنوان نگهبان از مجموعه حفاظت میکند . نگهبان حیوانی(سگ)نیز تعبیه شده است.

 

محیطی امن

دپو تجارت دارای انبارهای کانتینری با درجه امنیت بسیار بالا در تهران می باشد.از مزایای استفاده از انبارهای کانتینری این است که کالاها در محیطی محرمانه و تمیز و کاملا ایزوله از نفوذ گرد و خاک باران و ضد آب و ضد زنگ بارگیری میشوند .

 

خدمات بسته بندی حرفه ای

مهم ترین چیز واسه ی این که وسایل شما آسیب نبینه چی میتونه باشه ؟ تجارت دپو دارای بهترین موقعیت مکانی به غرب و جنوب غربی تهران می باشد و پیشرو در زمینه ی خدمات بسته بندی حرفه ای با استاندارد های روز جهانی شرایطی را برای شما فراهم می کند که هیچ گونه آسیب مالی و خسارتی به وسایل شما وارد نشود

 

انبار های کاملا اختصاصی

انبارهای کانتینری این امکان را به شما میدهد تا کالا و یا لوازم منازل خود را در این جعبه های بزرگ فلزی انبار کنید. هر کانتینر تحت اجاره یک شخص یا شرکت قرارمیگیرد و شخص با قفل کردن درب کانتینر توسط قفل شخصی عملا مالک آن میباشد و هر زمان که خواست میتواند به وسایل داخل کانتینر شخصی خود اضافه یا کم نماید.

 

انبار با بهترین دسترسی

انبار کانتینری تجارت دپو در بهترین منطقه از لحاظ دسترسی به غرب و جنوب غربی تهرا ن می باشد .

(اواسط اتوبان آزادگان )

 

بیمه اجناس

اجناس انبار شده تا سقف سه میلیارد تومان تحت بیمه آتش سوزی قرار می گیرند.

 

قیمت مناسب بدون رهن

مهمترین شرط بعد از امنیت انبار،تعرفه و ثابت بودن قیمت میباشد.با دپو تجارت ارزانی و ثابت بودن قیمت را تجربه کنید.

 

خدمات باربری

سیستم باربری تجارت دپو با سیستم های حمل و نقل روز دنیا انجام شده و تجارت دپو با خدمات انبارداری ۲۴ ساعته در تهران بهترین شرایط را برای حمل و نقل اثباب و وسایل شما مشتریان عزیز فراهم میکند

 

تجارت دپو اولین انبار کانتینری ۲۴ ساعته در تهران می باشد که پیشرو در زمینه ی شیوه نوین انبارداری کانتینری و اجاره و خرید و فروش انواع کانتینر های ۴۰٫۲۰٫۱۰ فوت آماده به ارائه ی خدمت به شما مشتریان عزیز می باشد  .

 

کانتینر های تجارت دپو کاملا ضد آب و خاک بوده و مناسب برای انواع اثاث منزل،لوازم اداری،الکتریکی،کاغذ و انواع خودروهای لوکس میباشد.تجارت دپو در بهترین منطقه از لحاظ دسترسی به غرب و جنوب غربی تهرا ن می باشد و تمامی کارهای شما در تجارت دپو زیر نظر اتحادیه بوده و کاملا رسمی و قانونی می باشد .

 

حتی در روزهای تعطیل. در خدمت شما مردم عزیز و همشهریان تهرانی می باشد.

 

انبارهای کانتینری این امکان را به شما میدهد تا کالا و یا لوازم منازل خود را در این جعبه های بزرگ فلزی انبار کنید. هر کانتینر تحت اجاره یک شخص یا شرکت قرارمیگیرد و شخص با قفل کردن درب کانتینر توسط قفل شخصی عملا مالک آن میباشد و هر زمان که خواست میتواند به وسایل داخل کانتینر شخصی خود اضافه یا کم نماید.

 

انبارهای کانتینری تجارت دپو پیشرو ارائه خدمات نوین در اجاره انبار در تهران نیز تلاش كرده است با مقرون به صرفه ترین قیمت مشتریان خوب و شریف تهرانی را در این زمینه همراهی كند.

 

کانتینرهای ۴۰  و ۲۰ و ۱۰ فوت جهت انبار در تهران برای وسایل منزل،انبار در تهران،انبار برای لوازم منزل و وکالاهای تجاری و اداری و وسایل رستورانها  و ….با فضای باز جهت دپو ماشین آلات سنگین و غیره در خدمت همشهریان تهرانی می باشد که نیاز به اجاره انباری در تهران یا  انبار برای لوازم منزل یا انبار برای اثاث منزل و … دارند.

 

  اجاره انبار در تهران و انبار کالا (دپو تجارت یافت آباد)

بدون شک مهمترین  مسئله  در بحث اجاره انباری و رهن انبار هزینه های ثابت و جاری آن است. انبار کانتینری دپو تجارت  فرصتی مناسب برای کسانی میباشد که قصد دارند با هزینه ای بسیار کم مکانی را برای انباری اجاره کنند فراهم کرده است. انبارهای تجارت دپو پیشرو ارائه خدمات نوین در اجاره انبار تهران  نیز تلاش کرده است با مقرون به صرفه ترین قیمت  مشتریان خوب و شریف تهرانی را در این زمینه همراهی کند .

 

قیمت اجاره : توافقی

ودیعه:بدون ودیعه

 

دپو تجارت؛ انبار کالا در تهران با شرایطی استثنایی

کانتینرهای انبار دپو تجارت بعد از قرارداد بستن با مشتری قفل و پلمپ میگردد و کلید قفل بدست مشتری داده میشود. کانتینر ها به صورت روزانه و یا ماهانه و سالانه طبق درخواست مشتری قرارداد بسته میشود .انبار دارای جواز کسب از اتحادیه انبارداران بزرگ تهران میباشدو کلیه کانتینرهای انبار تا سقف سه میلیارد تومان تحت پوشش بیمه (ایران)آتش سوزی میباشد ، همراه با نگهبان مجرب و سگهای دوره دیده و دوربین دید در شب جهت امنیت انبار. هدف ما امنیت کالای شما و رضایت شما سروران گرامی میباشد.لازم به ذکر است که خاور و کارگر جهت حمل و یا بسته بندی اجناس شما با قیمت بسیار مناسب در خدمت شما قرار داده میشود.

 

 مدیریت دپو تجارت—- پورخطایی —-   09121828750

 

آدرس:تهران، یافت آباد میدان الغدیر بلوار الغدیر جنوبی روبروی پمپ گاز  CNG نبش کوچه اطلسی پلاک یک انبار کانتینری تجارت دپو

 

تلفن:

 

۶۶۸۰۳۰۱۱

۶۶۸۰۳۵۱۱

 

خصوصیات  یک انبار مناسب برای اجاره انباری

وقتی که از ویژگی های یک انبار مناسب برای اجاره انبار صحبت می کنیم ، باید در نظر داشته باشیم که این مطلوبیت نسبی است و شرایطی که برای نگهداری از یک محصول می تواند ایده آل باشد ، شاید برای محصولی دیگر همچون ورطه ای بی بازگشت ، مواد و کالاهای موجود در خود را به کام نابودی بکشاند .

برای  مثال انباری با کف بتنی ، جریان آزاد هوا ، تابش چند ساعته نور خورشید در طول روز و داشتن مسیری صعب العبور با کالاهای موجود در آن ، کیفیت حراست از چند جعبه میوه را دستخوش تغییرات قرار نمی دهد ، اما همینکه مواد غذایی حساس تری همچون مرغ و گوشت به جای آن ها قرار گیرند ، فاسد شده و از بین بروند . از سویی دیگر سردخانه مجهز و تمام مکانیزه ای را در نظر بگیرید که به جای نگهداری از دارویی خاص در دل خود ، پذیرای مصالحی به شدت حساس به برودت و سرما باشد ! بی تردید این محصولات نیز در این انبار پیشرفته ، زیاد دوام نیاورده و غیر قابل استفاده می شوند . با توجه به این توضیحات باید این نکته را در نظر داشته باشیم که قدیمی یا جدید ، کوچک یا بزرگ ، زیبا یا بد قواره و رو باز یا سر پوشیده بودن یک انبار نیست که مطلوبیت آن را تعریف می کند ، بلکه ویژگی های یک انبار خوب برای اجاره را ماهیت ماده و محصول ماست که مشخص می کند . می دانیم که کالاهای نگهداری شده در انبار به طور کلی در دسته های محصولات مصرفی غیر مستقیم در تولید (مانند تجهیزات و مواد مصرفی ماشین آلات خط تولید) ، ملزومات یا مواد اولیه ، قطعات نیمه ساخته (که به دلایلی تولیدشان متوقف شده یا در شرف انتقال به پایگاه دیگری برای تکمیل هستند ) ، محصول نهایی (آماده رسیدن به دست مصرف کننده) ، کالای امانی (که به صورت موقتی نزد انباردار قرار داشته و در تملک شخص دیگریند) ، محصول نامنطبق یا ضایعات  (که ویژگی و صلاحیت استفاده در محصول نهایی را نداشته و همچنین باید از دور خارج شوند) ، کالای وارداتی (که بدون تغییر به فروش می رسند ) و دارایی ثابت (مانند یک میز یا کامپیوتری که سالم بوده اما به هر دلیلی در حال حاضر مورد استفاده قرار نمی گیرد) تقسیم می شوند . هریک از این محصولات فارغ از جنس و کاربریشان ، ویژگی هایی خاص خود دارند که سبب می شود تا تحت شرایط منحصر بفردی نگهداری شوند .

 

هر چند قصد تبیین همه شرایط ایده آل انبار را نداریم ، اما ویژگی های یک انبار مناسب برای اجاره  بین همه آن ها مشترک بوده و هر انباری با هر خصوصیتی مستلزم داشتن آن ها می باشد .

فضای داخلی  : در نخستین ویژگی های یک انبار خوب برای اجاره ، اینکه این محیط دارای فضایی کافی برای دسته بندی اجناس و چینشی استاندارد باشد از اهمیت فراوانی برخوردار است . به عنوان مثال در انبارهایی که در آن ها قفسه قرار می گیرد ، اینکه راهرویی با عرض ۷۰ سانتی متر در وسط و راهرویی با عرض حداقلی نیم متری در حاشیه انبار در نظر گرفته شود الزامیست . این قانون نانوشته از این روی اعمال می گردد تا در مواردی که حجم بار داخل انبار افرایش می یابد ، یافتن یا انتقال محصولات غیر ممکن نشود . در نتیجه اگر انبار مد نظرتان نمی تواند نیازهای شما را برآورده کند ، وقت و سرمایه خود را تلف نکرده و پیش از استقرار در مکان مذکور ، به دنبال مکان بزرگتری باشید.

 

ویژگی سکوی تحویل کالا : سکوی تحویل ، یعنی نقطه ای که بار تازه رسیده قصد ورود داشته و محصولات موجود در شرف خروج هستند ، باید به حدی بزرگ باشد که کامیون و سایر خودروهای سنگین بتوانند وارد آن شوند. این فضای فاقد پله که از نور خوبی نیز برخوردار است ، اگر به نواری نقاله برای ورود و خروج محصولات از انبار به خودرو و بالعکس باشد ، علاوه بر اینکه به کیفیت کار کارگران و بهبود روند ثبت اطلاعات کالا کمک می کند، باعث می شود تا مواد فاسد شدنی نیز کمتر در محیطی نا مساعد قرار داشته و به سرعت در جای خود قرار گیرند.

 

فضای خارجی انبار : اگر هدف از انبار کردن کالا فقط محافظت از آن در برابر هجوم سارقین بود ، محصولات فراوانی را می توانستیم تنها با واسطه حضور چند نگهبان کار کشته ، حتی در وسط بیابان یا نقطه دور افتاده دیگری نگهداری کنیم ! اما به جز عامل فوق ، سلامت خود محصول نیز از اهمیت فراوانی برخوردار است . به عنوان مثال اگر مواد غذایی در مجاورت زندگی یا عبور حیوانات مختلف نگهداری شده و این جانوران آثار نامطلوبی روی این مواد بگذارند ، شاید کارفرما مجبور به از دور خارج کردن و دور ریختن آن ها شود ، مشکلی که با دیوار کشی حول سازه اصلی انبار تا حد زیادی کنترل می شود . در کنار این عوامل ، محافظت از محصولات در برابر گرما و سرما ، باد ، باران و برف ، گرد و خاک و آلودگی هوا ، نور مستقیم خورشید ، حشرات موذی و ده ها عامل دیگر ، حداقل امکاناتیست که با چارچوب بندی مناسبی پیرامون خود سازه اصلی محقق می گردد .

 

انبار كانتینری تجارت دپو با دسترسی واقعا عالی واقع در سمت غرب و جنوب غرب تهران، با قیمتی عالی و شرایطی بسیار استثنایی ؛خدمات بیست و چهار ساعته

نگهبانی ۲۴ ساعته

محوطه ی مجموعه و تمامی کانتینرها توسط دوربین های مدار بسته به صورت شبانه روز تحت کنترل هستند ، علاوه بر این ، سیستم هشداردهنده و دزدگیر نیز فعال بوده و نیروی انسانی به عنوان نگهبان از مجموعه حفاظت میکند . نگهبان حیوانی(سگ)نیز تعبیه شده است.

 

تجارت دپو اولین انبار کانتینری ۲۴ ساعته در تهران می باشد که پیشرو در زمینه ی شیوه نوین انبارداری کانتینری و اجاره و خرید و فروش انواع کانتینر های ۴۰٫۲۰٫۱۰ فوت آماده به ارائه ی خدمت به شما مشتریان عزیز می باشد  .

 

کانتینر های تجارت دپو کاملا ضد آب و خاک بوده و مناسب برای انواع اثاث منزل،لوازم اداری،الکتریکی،کاغذ و انواع خودروهای لوکس میباشد.تجارت دپو در بهترین منطقه از لحاظ دسترسی به غرب و جنوب غربی تهرا ن می باشد و تمامی کارهای شما در تجارت دپو زیر نظر اتحادیه بوده و کاملا رسمی و قانونی می باشد .

حتی در روزهای تعطیل. در خدمت شما مردم عزیز و همشهریان تهرانی می باشد.
 

قیمت اجاره : توافقی

ودیعه:بدون ودیعه

 

دپو تجارت؛ انبار کالا در تهران با شرایطی استثنایی

کانتینرهای انبار دپو تجارت بعد از قرارداد بستن با مشتری قفل و پلمپ میگردد و کلید قفل بدست مشتری داده میشود. کانتینر ها به صورت روزانه و یا ماهانه و سالانه طبق درخواست مشتری قرارداد بسته میشود .انبار دارای جواز کسب از اتحادیه انبارداران بزرگ تهران میباشدو کلیه کانتینرهای انبار تا سقف سه میلیارد تومان تحت پوشش بیمه (ایران)آتش سوزی میباشد ، همراه با نگهبان مجرب و سگهای دوره دیده و دوربین دید در شب جهت امنیت انبار. هدف ما امنیت کالای شما و رضایت شما سروران گرامی میباشد.لازم به ذکر است که خاور و کارگر جهت حمل و یا بسته بندی اجناس شما با قیمت بسیار مناسب در خدمت شما قرار داده میشود.

 

 مدیریت دپو تجارت—- پورخطایی —-   09121828750

 

آدرس:تهران، یافت آباد میدان الغدیر بلوار الغدیر جنوبی روبروی پمپ گاز  CNG نبش کوچه اطلسی پلاک یک انبار کانتینری تجارت دپو

تلفن:

۶۶۸۰۳۰۱۱

۶۶۸۰۳۵۱۱

 

خصوصیات  یک انبار مناسب برای اجاره انباری

وقتی که از ویژگی های یک انبار مناسب برای اجاره انبار صحبت می کنیم ، باید در نظر داشته باشیم که این مطلوبیت نسبی است و شرایطی که برای نگهداری از یک محصول می تواند ایده آل باشد ، شاید برای محصولی دیگر همچون ورطه ای بی بازگشت ، مواد و کالاهای موجود در خود را به کام نابودی بکشاند .

برای  مثال انباری با کف بتنی ، جریان آزاد هوا ، تابش چند ساعته نور خورشید در طول روز و داشتن مسیری صعب العبور با کالاهای موجود در آن ، کیفیت حراست از چند جعبه میوه را دستخوش تغییرات قرار نمی دهد ، اما همینکه مواد غذایی حساس تری همچون مرغ و گوشت به جای آن ها قرار گیرند ، فاسد شده و از بین بروند . از سویی دیگر سردخانه مجهز و تمام مکانیزه ای را در نظر بگیرید که به جای نگهداری از دارویی خاص در دل خود ، پذیرای مصالحی به شدت حساس به برودت و سرما باشد ! بی تردید این محصولات نیز در این انبار پیشرفته ، زیاد دوام نیاورده و غیر قابل استفاده می شوند . با توجه به این توضیحات باید این نکته را در نظر داشته باشیم که قدیمی یا جدید ، کوچک یا بزرگ ، زیبا یا بد قواره و رو باز یا سر پوشیده بودن یک انبار نیست که مطلوبیت آن را تعریف می کند ، بلکه ویژگی های یک انبار خوب برای اجاره را ماهیت ماده و محصول ماست که مشخص می کند . می دانیم که کالاهای نگهداری شده در انبار به طور کلی در دسته های محصولات مصرفی غیر مستقیم در تولید (مانند تجهیزات و مواد مصرفی ماشین آلات خط تولید) ، ملزومات یا مواد اولیه ، قطعات نیمه ساخته (که به دلایلی تولیدشان متوقف شده یا در شرف انتقال به پایگاه دیگری برای تکمیل هستند ) ، محصول نهایی (آماده رسیدن به دست مصرف کننده) ، کالای امانی (که به صورت موقتی نزد انباردار قرار داشته و در تملک شخص دیگریند) ، محصول نامنطبق یا ضایعات  (که ویژگی و صلاحیت استفاده در محصول نهایی را نداشته و همچنین باید از دور خارج شوند) ، کالای وارداتی (که بدون تغییر به فروش می رسند ) و دارایی ثابت (مانند یک میز یا کامپیوتری که سالم بوده اما به هر دلیلی در حال حاضر مورد استفاده قرار نمی گیرد) تقسیم می شوند . هریک از این محصولات فارغ از جنس و کاربریشان ، ویژگی هایی خاص خود دارند که سبب می شود تا تحت شرایط منحصر بفردی نگهداری شوند .

 

هر چند قصد تبیین همه شرایط ایده آل انبار را نداریم ، اما ویژگی های یک انبار مناسب برای اجاره  بین همه آن ها مشترک بوده و هر انباری با هر خصوصیتی مستلزم داشتن آن ها می باشد .

فضای داخلی  : در نخستین ویژگی های یک انبار خوب برای اجاره ، اینکه این محیط دارای فضایی کافی برای دسته بندی اجناس و چینشی استاندارد باشد از اهمیت فراوانی برخوردار است . به عنوان مثال در انبارهایی که در آن ها قفسه قرار می گیرد ، اینکه راهرویی با عرض ۷۰ سانتی متر در وسط و راهرویی با عرض حداقلی نیم متری در حاشیه انبار در نظر گرفته شود الزامیست . این قانون نانوشته از این روی اعمال می گردد تا در مواردی که حجم بار داخل انبار افرایش می یابد ، یافتن یا انتقال محصولات غیر ممکن نشود . در نتیجه اگر انبار مد نظرتان نمی تواند نیازهای شما را برآورده کند ، وقت و سرمایه خود را تلف نکرده و پیش از استقرار در مکان مذکور ، به دنبال مکان بزرگتری باشید.

ویژگی سکوی تحویل کالا : سکوی تحویل ، یعنی نقطه ای که بار تازه رسیده قصد ورود داشته و محصولات موجود در شرف خروج هستند ، باید به حدی بزرگ باشد که کامیون و سایر خودروهای سنگین بتوانند وارد آن شوند. این فضای فاقد پله که از نور خوبی نیز برخوردار است ، اگر به نواری نقاله برای ورود و خروج محصولات از انبار به خودرو و بالعکس باشد ، علاوه بر اینکه به کیفیت کار کارگران و بهبود روند ثبت اطلاعات کالا کمک می کند، باعث می شود تا مواد فاسد شدنی نیز کمتر در محیطی نا مساعد قرار داشته و به سرعت در جای خود قرار گیرند.

 

فضای خارجی انبار : اگر هدف از انبار کردن کالا فقط محافظت از آن در برابر هجوم سارقین بود ، محصولات فراوانی را می توانستیم تنها با واسطه حضور چند نگهبان کار کشته ، حتی در وسط بیابان یا نقطه دور افتاده دیگری نگهداری کنیم ! اما به جز عامل فوق ، سلامت خود محصول نیز از اهمیت فراوانی برخوردار است . به عنوان مثال اگر مواد غذایی در مجاورت زندگی یا عبور حیوانات مختلف نگهداری شده و این جانوران آثار نامطلوبی روی این مواد بگذارند ، شاید کارفرما مجبور به از دور خارج کردن و دور ریختن آن ها شود ، مشکلی که با دیوار کشی حول سازه اصلی انبار تا حد زیادی کنترل می شود . در کنار این عوامل ، محافظت از محصولات در برابر گرما و سرما ، باد ، باران و برف ، گرد و خاک و آلودگی هوا ، نور مستقیم خورشید ، حشرات موذی و ده ها عامل دیگر ، حداقل امکاناتیست که با چارچوب بندی مناسبی پیرامون خود سازه اصلی محقق می گردد .