عصر توریسم: مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی از عرضه تخفیف ۵۰ درصدی اقامت در هتل های ایرانگردی برای کم توانان جسمی به همراه خانواده، در تمامی شعبات سراسر کشور اطلاع داد.
به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی محمد رضا پوینده با اشاره به این که گنجاندن برنامه سفر در زندگی روزمره و توجه به مقوله گردشگردی از موضوعات مهم در ارتقا سلامت جسم و روان است اضافه کرد: خانواده بزرگ هتل های ایرانگردی افتخار دارد از راه آسان سازی سفر، گامی برای کمک به ارتقا سلامت اجتماعی هم وطنان کم توان جسمی بردارد.
وی افزود: در مذاکرات انجام شده بین شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی و انجمن تخصصی معلولان ایران، با هدف پشتیبانی از افراد دارای معلولیت مقرر شد در خلال سال تعداد معینی از اتاق هتل های زیر پوشش ایرانگردی با تخفیف ۵۰ درصدی جهت استفاده کم توانان جسمی در اختیار انجمن تخصصی معلولین ایران قرار گیرد.
پوینده در ادامه اشاره کرد: از این پس، افراد دارای معلولیت در سنین مختلف می توانند با معرفی انجمن تخصصی معلولان ایران از تخفیفات ۵۰ درصدی اقامت در هتل های ایرانگردی به همراه خانواده شان بهره مند شوند.
گفتنی است برپایه ماده (۸) قانون پشتیبانی از حقوق افراد دارای معلولیت، استفاده افراد دارای معلولیت از مراکز، تاسیسات و خدمات ورزشی دستگاههای دولتی مجانی است و مجموعه ایرانگردی بعنوان یکی از شرکتهای غیر دولتی وابسته، به منظور پشتیبانی از افراد کم توان خویش را در زمره این گروه قرار داده است.

منبع:

دسته‌ها: توریسم