نماینده مردم کنگاور در مجلس بعنوان موافق وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به موضوع تعامل با مجلس، ارتباط با رسانه ها، روحیه جوانگرایی و آشنایی با مبانی نظری قرآن کریم اشاره نمود.
به گزارش عصر توریسم به نقل از ایسنا، علی رضایی در سومین نوبت جلسه علنی امروز(سه شنبه) بعنوان موافق وزیر پیشنهادی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اظهار داشت: نگاه تحول گرایانه ضرغامی قابل تحسین است. بنده کارمند صدا و سیما بودم و از نزدیک با ایشان آشنایی دارم. تخصص و تجربه در زمینه در رابطه با رسانه از خاصیت های بارز ایشان است. همین طور توانمندی در ایجاد هماهنگی و هم افزایی در دستگاه های امنیتی و حاکمیتی پیرامون ماموریت های وزارتخانه از دیگر خاصیت های ایشان است.
این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، عزت الله ضرغامی را از نظر مدیریتی توانمند و شجاع نامید و اظهار داشت: ایشان با مبانی نظری و قرآنی آشنایی دارند و این مساله می تواند در ماموریت ها کمک نماید. ایشان در ماجرای “فتنه ۸۸” روشنگری کردند پس شجاعت خوبی دارند.
وی همین طور به مسئله تعامل ضرغامی با مجلس اشاره نمود و اظهار داشت: تعامل ایشان در ادوار مختلف سازنده بوده است. از جانب دیگر ایشان روحیه جوان گرایی دارد و به شایستگی جوانان اعتماد می کند، این در حالیست که ایشان به فضای مجازی مسلط هستند و می تواند برای توسعه کسب و کارهای نوین بکوشند.
رضایی در آخر با اشاره به سهم گردشگری در اقتصاد ایران و بیان انتظارتش از وزیر پیشنهادی گردشگری دولت سیزدهم، اظهار نمود: ضرغامی سابقه حضور در سه کابینه گذشته دارند و می توانند تجربیات ملی را به دولت جدید منتقل کند، ایشان همین طور به مقابله با بروکراسی زیان بار اعتقاد دارند و می توانند از ظرفیت نخبگان و کارشناسان استفاده نماید. امید می رود که با کمک شما نمایندگان، ضرغامی رأی اعتماد بگیرد تا بتواند جذابیت های ایران و گردشگردی این کشور را به رسانه های بین المللی نشان دهد.