به گزارش عصر توریسم عزت الله ضرغامی بعد از بازدید از مرکز تجمیعی واکسیناسیون در کاخ موزه نیاوران اظهار داشت: کاخ شاه در خدمت مردم است.
به گزارش عصر توریسم به نقل از ایسنا، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، ویدئویی را منتشر نموده که به دعوت مسِؤول مرکز تجمیعی واکسیناسیون مستقر در کاخ موزه نیاوران برای مشاهده همکاری دو مجموعه، بازدیدی انجام داده است.
به دنبال تعطیلی موزه ها و محوطه های تاریخی در دوران کرونا، بعضی از این اماکن همچون کاخ موزه نیاوران به مرکز واکسیناسیون کووید تبدیل شدند. موزه ها از ۲۸ شهریورماه باردیگر فعالیت خویش را از سرگرفته اند، درحالی که مراکز واکسیناسیون همچنان در این اماکن به کار خود ادامه می دهند.
ضرغامی همراه ویدئو بازدید خود، این متن را هم منتشر نموده است:
“زنان به یادماندنی!
از راه فضای مجازی پیام سرکار خام قهرمانی، مدافع سلامت و سرپرست مجموعه عرضه خدمات واکسیناسیون مستقر در کاخ موزه نیاوران را دریافت کردم و برای خداقوت خدمت آنها رسیدم. عاشقانه کار می کنند و از آن لذت می برند. همکاران من بخصوص مدیریت مجموعه (نیاوران) تلاش تحسین برانگیزی در این ۱۰۰ روز داشته اند.
کاخ شاه امروز در خدمت مردم است.”

نیلوفر قهرمانی، مسِؤول مرکز تجمیعی واکسیناسیون در کاخ موزه نیاوران هم در این دیدار، از همکاری این مجموعه با مدافعان سلامت اظهار داشت که با وجود مبتلا شدن به کرونا، بعد از بهبودی به همکاری و حتی حضور در این مجموعه ادامه دادند، درحالی که مبحث کار و مأموریت آنها متفاوت بوده است.
ضرغامی هم اظهار داشت: دلیل اصلی (بازگشت همکارانِ کاخ موزه نیاوران)، فداکاری، دلسوزی و ایثارگری شما (کادر درمان و مدافعان سلامت) است. بعدها در تاریخ می نویسند دورانی بود که بیماری کشنده و فراگیری به این مملکت رسید، کسانی با این لباس و هیبت، فداکاری و ایثارگری کردند و ملت را (از آن) عبور دادند.
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سپس از بخش های مختلف مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت آن قرار گرفت.

منبع: