عصر توریسم: علی اصغر شالبافیان در حساب اینستاگرامی خود نوشت: در نشست امروز با سردار نادر ادیبی دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور پیشبرد مباحث همکاری مشترک را در دستور کار قرار دادیم.
معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نوشت: سرفصل کاری پیش رو در قالب همکاری، تعامل و حمایت حداکثری و در امتداد رفع موانع و تامین زیرساخت های لازم پیش خواهد رفت.
معتقد هستم با بهره گیری از اشتراکات فرهنگی با سایر کشورها می توانیم از گستره ظرفیت های راهیان نور در ابعاد مختلف بهره مند شویم… و در آخر برای در کنار هم قرار گرفتن امکانات و توانمندی های موجود در وزارت گردشگری و ستاد راهیان نور اعلام آمادگی کردیم.
به گزارش عصر توریسم به نقل از ایرنا، اواسط مهرماه سید عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در دیدار با سردار بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس اظهار داشت: یادمان های شهدای گمنام، موزه های دفاع مقدس و پدیده ⁧‫«راهیان نور‬⁩» مصادیق بارز میراث فرهنگی و گردشگری هستند.
وزیر میراث فرهنگی با اعلان اینکه مقاومت ایرانیان در تاریخ ماندنی است، اشاره کرد: باید با تبلیغات حرفه ای و جاذبه های تکمیلی در رونق بیشتر این مصادیق بکوشیم.