مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: شرکت مخابرات ایران در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی تلکام، ضمن ارائه کمپین های متنوع با تخفیفات ویژه، از تازه ترین محصولات فناورانه در بخش های تجاری، سازمانی و خانگی و اپلیکیشن های مخابراتی رونمایی به عمل می آورد.
به گزارش عصر توریسم به نقل از ایسنا، محمدرضا بیدخام اظهار داشت: این گروه بعنوان مجموعه شرکت های حوزه مخابرات، با محوریت شرکت مخابرات ایران و حضور شرکت های مجتمع صنعتی رفسنجان، شرکت تحقیقاتی آزمون کیفیت، شرکت صنایع قطعات الکترونیک ایران، شرکت بهینه پردازش، شرکت فراز فنون مرکزی، شرکت امید ژرف نگر، شرکت نوران ارتباط پایدار، شرکت کاراشاپ، شرکت شسکام و شرکت کابلهای مخابراتی شهید قندی در بیست و دومین نمایشگاه مخابرات، فناوری اطلاعات و راهکارهای نوآورانه حضور می یابد.

وی ادامه داد: در همین راستا شرکت مخابرات ایران در بیست ودومین نمایشگاه بین المللی تلکام، ضمن ارائه کمپین های متنوع با تخفیفات ویژه، از تازه ترین محصولات فناورانه در بخش های تجاری، سازمانی و خانگی و اپلیکیشن های مخابراتی رونمایی به عمل می آورد. خدمات متنوعی مانند تانوما، پابلیک وای فای، سرینو، مخابرات من و دیجیتما در نمایشگاه ارائه می شود.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: تحقق دولت الکترونیکی و توسعه پایدار در زمینه اقتصاد دیجیتال با کمک شرکت های خصوصی و تقویت نهضت تولید محتوا میسر خواهد بود و این نمایشگاه فرصتی است تا توانمندی های دانش بنیان نخبگان جوان ایرانی، در زمینه ICT به معرض دید عموم گذاشته شود. برگزاری نمایشگاه تلکام بعنوان یکی از بزرگ ترین نمایشگاه های حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات نقش مهمی در توسعه و بومی سازی این فناوری ارتباطات و مخابرات در کشور دارد.
بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابراتی و اطلاع رسانی، با هدف تعامل با بازیگران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور و با محصولات متنوع و ارائه خدمات مختلف از دوم تا پنجم دی ماه ۱۴۰۰ در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.