کرمان مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان فهرج اظهار داشت: فاز اول پارک گردشگری شهرستان فهرج با مساحت 4 هکتار بزودی به بهره برداری می رسد.
حمید وحیدزاده اظهار نمود: این پارک گردشگری با اعتباری بالغ بر 10میلیارد ریال توسط شهرداری فهرج و همکاری اداره کل میراث فرهنگی در نزدیکی ساختمان پایگاه جهانی لوت به راه افتاده است.
مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان فهرج ضمن اشاره به این که ساخت فازهای بعدی این پارک در دست اقدام است اضافه کرد: بزودی بازارچه صنایع دستی و موزه بومی محلی این منطقه درحاشیه این پارک راه اندازی می شود که گردشگران و مردم این منطقه علاوه بر استفاده از فضای این پارک از بازارچه و موزه مذکور هم دیدن کنند.
وحیدزاده بیان نمود: خوشبختانه مسؤلان این شهرستان در حوزه صنعت توریسم این شهرستان همکاریهای خوبی با اداره کل میراث فرهنگی دارند و امیدواریم با تخصیص اعتبار از جانب فرمانداری این شهرستان بیشتر از گذشته بتوانیم در ایجاد زیرساخت های گردشگری این شهرستان موفق عمل نماییم.
وی تصریح کرد: اغلب شهرهای مدرن و مشهور دنیا تلاش کرده اند با تاسیس پارک های این چنینی بر جذابیت های توریستی شهر خود بیفزایند تا جایی که گاهی اوقات دیدار از یک پارک، موزه و یا اثری هنری در آن به علت اصلی سفر به یک شهر تبدیل می شود.