عصر توریسم: مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان از شروع ثبت نام هشتمین دوره کارگاه های هنری، فرهنگی و ادبی تخصصی برخط و حضوری فصل بهار این کانون در سطح استان آگاهی داد.
«بهناز ضرابی زاده» روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: فعالیت هفت کارگاه های برخط فرهنگی، هنری و ادبی کانون و بیش از ۱۰۰ عنوان کارگاه های حضوری تا ۳۱ خرداد ادامه خواهد داشت.
وی، نقاشی، خوشنویسی، عکاسی، سفالگری، کلاژ، شعر و قصه را همچون کارگاه های تخصصی برخط فصل بهار برشمرد و اضافه کرد: علاقه مندان در گروههای سنی «نو باوه» چهار سال به بالا، «نوجوان» هفت سال به بالا، «نونهال» ۹ سال به بالا، «نو نگاه» ۱۲ سال به بالا و «نوجوان» ۱۵ سال به بالا می توانند در این کارگاه ها شرکت نمایند.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان اشاره کرد: والدین با مراجعه به سایت مجازی کانون استان به آدرس hamedan.kpf.ir می توانند نسبت به ثبت نام فرزندان خود در کارگاه های موردنظر اقدام نمایند.
ضرابی زاده گفت: کارگاه های حضوری نیز در تمامی مراکز کانون پرورش فکری استان در فضای مناسب و با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی برگزار می گردد.
وی، کارگاه بازیگری، نوشتن خلاق، خوشنویسی، داستان نویسی، نجوم، عکاسی، قصه گویی و سفالگری را همچون کارگاه های تخصصی حضوری نام برد و اظهار داشت: کودکان و نوجوانان می توانند با مراجعه به مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سطح استان نسبت به ثبت نام در کارگاه های حضوری اقدام نمایند.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان اشاره کرد: ثبت نام کارگاه های حضوری نیز از ۲۷ فروردین شروع شده و تا ۳۱ خرداد ادامه خواهد داشت.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان با ۳۰ کتابخانه ثابت، ۱۰ کتابخانه سیار، سه کتابخانه پستی و ۴۳ مرکز فرهنگی، هنری دارای بیش از ۱۴ هزار عضو فعال است.
منبع:

دسته‌ها: توریسم