عصر توریسم: وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اظهار داشت: دولتمردان باید ضمن پرهیز از اختلافات جناحی از نگاههای سیاسی در انجام وظایف خود دوری کنند.
عزت الله ضرغامی روز پنجشنبه در شورای اداری شهرستان آذرشهر، راه نجات انقلاب اسلامی را وحدت همه جانبه و دوری از اختلافات جناحی بین نیروهای انقلاب دانست و اضافه کرد: میتوان با وحدت، یکپارچگی و انسجام درونی بر تمایم مشکلات موجود غلبه کرد.
وی عنوان کرد: دولت چیزی جز خود ما نیست و چنین تصور نکنیم که عمده مشکلات ما بگونه ای است که باید از راه دولت حل شود، چون که خیلی از مشکلات می تواند منطقه ای و با مدیریت خود مردم و مدیران شهرستانی و بخشی حل و فصل شود.
ضرغامی ضمن اشاره به این که مشکلات و مسائل شهرستان آذرشهر را از نزدیک دیدم، خاطرنشان کرد: مشکلاتی همچون ناهمواری جاده ای، آب شرب و تصفیه خانه فاضلاب همچون مشکلاتی است که به صورت جدی پیگیر خواهم بود.
وی کارنامه آذربایجان شرقی در ادوار مختلف تاریخ ایران زمین را مظهر انسجام و وحدت قلمداد کرد و اضافه کرد: همه ما افتخار می نماییم با انسان هایی از این دیار در کشور زندگی می نماییم که دارای کمالات بسیاری هستند و این نشان از دلیر مردی مردمان این خطه است.
ضرغامی افزود: بدون تردید با وحدت و انسجام درونی میتوان با انرژی مضاعف مشکلات بوجود آمده را مرتفع کرد و باید شجاعت، سرعت و تدبیر را در خودمان تقویت نماییم و با تفویض اختیار روند عرضه خدمات به مردم را تسهیل نماییم.
وی اظهار داشت: ما در تلاشیم تا با تسهیل شرایط فعالیت و اشتغال و رفع موانع موجود، فرصت لازم برای اشتغال جوانان و تمامی مردم را فراهم سازیم و در این خصوص خیلی از هنرمندان و علاقه مندان به حوزه صنایع دستی در عمده رشته ها می توانند تنها با ثبت نام در سامانه، فعالیت خویش را آغاز کنند و از بروکراسی های پیشین به دور باشند.
عزت الله ضرغامی روز پنجشنبه در آیین افتتاح موزه هنر مکتب تبریز و مراسم رونمایی از اثر حجمی درخت «بشیر صلح» شرکت کرد.
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در چارچوب سفر استانی هیات دولت به آذربایجان شرقی سفر کرده است.
منبع:

دسته‌ها: توریسم