به گزارش عصر توریسم این سفر آنجا برای ما رنج آور شد که در یکی از محوطه های باز داخل «پارک جنگلی جوارم» خودرو خویش را پارک کردیم. اندکی بعد متوجه شدیم که باد جفت لاستیک هایمان خالی شده است. با وارسی لاستیک ها پی بردیم که عامل پنچری لاستیک ها ورود میخ و اشیاء نوک تیز است.

به گزارش عصر توریسم به نقل از ایسنا، تصور کنید در یکی از روزهای گرم سال تصمیم گرفته اید تا به منطقه ای ییلاقی و سرسبز در نواحی شمال کشور بروید. گوشی تلفن همراه خویش را بر می دارید و با اندکی جست وجو و در نظر گرفتن امکانات رفاهی و گردشگری، به این نتیجه می رسید که در نهایت مقصد خویش را پیدا کرده اید.

وسایل سفر خویش را آماده می کنید و به دل جاده می زنید تا تجربه ای متفاوت از حضور در یک پارک جنگلی که توسط بخش خصوصی اداره می شود داشته باشید. بعد از حدودا ۲۰۰ کیلومتر به روستای «جوارم» در استان مازندران و شهرستان سوادکوه می رسید. قبل از سفر درباره این که کجا برویم در سایت های گردشگری مطالبی خوانده اید و گمان می کنید ادامه این ماجراجویی به همان سبک و سیاقی که نوشته شده است پیش برود، اما روند این سفرنامه رنگ و بوی تراژدیک به خود می گیرد.

اگرچه در توصیف «پارک جنگلی جوارم» از آن بعنوان منطقه نمونه گردشگری نام برده اند اما تجربه حضور خانوادگی خبرنگار ایسنا در این محیط سرسبز خاطره ناخوشایندی را ایجاد کرد که جان مایه نگارش این گزارش شد.

این سفر آنجا برای ما رنج آور شد که در یکی از محوطه های باز داخل «پارک جنگلی جوارم» خودرو خویش را پارک کردیم. اندکی بعد متوجه شدیم که باد جفت لاستیک هایمان خالی شده است. با وارسی لاستیک ها پی بردیم که عامل پنچری لاستیک ها ورود میخ و اشیاء نوک تیز است. تا این بخش داستان کاملا طبیعی است که لاستیک پنچر شود اما این مسأله آنجا غیر طبیعی می شود که پس از چند دقیقه به این نتیجه می رسید که این پنچری انگار طبیعی نبوده است.
تعداد اندکی از میخ ها و اشیاء نوک تیز موجود در پارک جنگلی

منبع:

دسته‌ها: توریسم