عصر توریسم: سفارت جمهوری اسلامی ایران در هلند طی اطلاعیه ای اعلام نمود برای سفر به ایران لزوم ارائه گواهی دو نوبت تزریق واکسن کرونا و تست PCR به مدت 72 ساعت پیش از پرواز وجود دارد.
به گزارش عصر توریسم به نقل از ایسنا، سفارت ایران در هلند اعلام نمود که به آگاهی هموطنان گرامی می رساند برای سفر به ایران، لزوم ارائه گواهی دو نوبت واکسیناسیون کووید ۱۹ و یا تست PCR در محدوده زمانی ۷۲ ساعت قبل از پرواز همچنان برقرار می باشد.
علی رغم اینکه طی سه الی چهار ماه گذشته روزهای زیادی را با ثبت آمار بدون فوتی شاهد بودیم در ایام اخیر زنگ هشدار بروز موج هشتم کرونا در کشور به صدا در آمده است. در همین راستا ضرورت رعایت هر چه بیشتر پروتکلهای بهداشتی از طرف مراجع ذی صلاح و بهداشت و درمان اعلام شده است.
حجت الاسلام رئیسی رییس جمهور کشورمان نیز روز گذشته در جلسه ستاد ملی کرونا با تأکید بر ضرورت کنترل کامل و دقیق همه مبادی ورودی کشور و انجام تست های لازم از مسافرین گفت: وزارت بهداشت همین طور بطور جدی بر موضوع رفع کمبود اقلام دارویی و آمادگی مراکز درمانی تمرکز کند تا در صورت افزایش آمار مبتلایان به کرونا، نگرانی از این ناحیه وجود نداشته باشد.

منبع:

دسته‌ها: توریسم