عصر توریسم: عصر توریسم: رییس پلیس نظارت بر امکان عمومی فراجا از مردم خواست تا در صورت مشاهده روزه خواری علنی در محلهای عمومی با پلیس 110 تماس بگیرند و تلفن 197 مرکز نظارت همگانی فراجا را نیز برای گزارش کوتاهی پلیس در برخورد با متجاهران به روزه خواری اعلام نمود.
به گزارش عصر توریسم به نقل از ایسنا، سردار علی نوروزی در نشست تخصصی که با هدف اتخاذ تدابیر لازم برای مقابله با هنجارشکنی در تعطیلات نوروز و ماه مبارک رمضان در ستاد برگزار شد، از اراده جدی پلیس برای برخورد با هنجارشکنی در اماکن در ماه مبارک رمضان آگاهی داد و اظهار داشت: مردم در صورت مشاهده روزه خواری در هر مکانی با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته و اطلاع رسانی کنند در صورتیکه تماس گرفتند، ولی گشت پلیس اماکن و یا بازرسان اتحادیه در مکان حاضر نشدند با ۱۹۷ تماس گرفته و این مساله را گزارش دهند و اگر باز هم پیگیری کردند و به نتیجه نرسید، به ستاد امر به معروف و نهی از منکر اعلام کنند.
رییس پلیس نظارت بر امکان عمومی فراجا همین طور از تهیه دستورالعملی برای اماکن مسافرپذیر همانند هتل ها، مهمانسراها، پایانه ها، مراکز گردشگری و… آگاهی داد و اشاره کرد: در صورتیکه هنجارشکنی از طرف اماکن دارای مجوز در ماه مبارک رمضان صورت گیرد برابر قانون با آنها برخورد می شود.
وی تاکید کرد: وزارت گردشگری و اتحادیه ها نیز نسبت به عملکرد زیرمجموعه خود در روزهای تعطیلات نوروز و ماه مبارک رمضان نظارت و کنترل کافی داشته باشند و پلیس را پیشتیبان خود بدانند.
بنا بر اعلام روابط عمومی و امور بین الملل ستاد امر به معروف و نهی کشور، نوروزی همین طور خواهان پشتیبانی ویژه قوه قضاییه از پلیس برای برخورد با هنجارشکنی ها در روزهای تعطیلات نوروز و ماه مبارک رمضان شد.
رییس پلیس نظارت بر امکان عمومی فراجا از برخورد پلیس با کشف حجاب در صنوف هم آگاهی داد و اظهار داشت: طرح ناظر دو در بحث صنوف به راه افتاده است.

منبع:

دسته‌ها: توریسم