عصر توریسم: عصر توریسم: هشت نفر از اینفلوئنسرهای کویت به ایران سفر کردند تا با جاذبه های تاریخی و گردشگری آشنا گردند. آنها بعد از سفر به چهار استان کشور، مقرر است تجربه ها و مشاهدات خودرا در کویت روایت کنند.
به گزارش عصر توریسم به نقل از ایسنا، گروه هشت نفره‌ی افراد اثرگذار در فضای مجازی کویت در دیدار با سیده گلبانو خاوری ـ معاون دفتر بازاریابی و توسعه گردشگری خارجی ـ در کاخ سعدآباد، در رابطه با مباحث مشترک گردشگری و چگونگی معرفی ایران گفتگو کردند.
اینفلوئنسرهای کویتی مقرر است با انواع محصولات گردشگری در ایران، به صورت مشخص با ظرفیت های گردشگری سلامت، طبیعت گردی، خوراک و غیره آشنا گردند. آنها که از جانب بخش خصوصی و با هماهنگی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به ایران سفر کرده اند، از استانهای اصفهان، کردستان، هرمزگان و تهران دیدار می کنند.
معاونت گردشگری با بیان این خبر خاطرنشان کرد که تمرکز جمهوری اسلامی ایران نسبت به جذب توریستهای خارجی از کشورهای همسایه، ایجاد امکان حضور و مشارکت دوسویه در رویدادها و نمایشگاه های خارجی و هم حمایت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از فعالیت بخش خصوصی و ارتباط فعالان این حوزه با یکدیگر، همچون سرفصل هایی بود که در این دیدار عنوان شد.
اینفلوئنسرهای کویتی هم با تکیه بر اینکه ایران واقعی بسیار جذاب است، به نکاتی همچون میهمان نوازی ایرانی ها، میزان توسعه یافتگی شهرها، وجود زیرساخت های متنوع گردشگری و هم فعالیت مراکز تجاری مدرن شهری در کنار رویدادهای بومی جذاب همچون گلاب گیری کاشان و همینطور فعالیتهای ورزشی، شامل اسکی روی برف، بعنوان دریافت و تجربه سفرشان اشاره و احتیاج به بهبود وضعیت سرویسهای بهداشتی را یکی از اولویت های مهم موجود در کشور مطرح نمودند.