کلینیک روان شناسی همرازان همچنین یک محفل علمی برای دانشجویان روان شناسی است که می توانند آموزش ببینند و نتایج آن را در اتاق درمان به کار گیرند.

کلینیک مشاوره و خدمات روان شناسی همرازان با مجوز سازمان نظام روانشناسی و با مدیریت دکتر نرگس باباخانی در سال 1390 تأسیس و فعالیت خود را آغاز کرد.با توجه به این که روز به روز، مشکلات و مسائل در زندگی افزایش پیدا می کند، ما همواره به دنبال محیط های امن (خانواده امن، رابطه امن، محیط شغلی مناسب و… ) هستیم که برای ایجاد این محیط ها، جهت ارتقاء سلامت روان نیاز به آموزش داریم.در همین راستا، مرکز مشاوره همرازان با کادر مجرب و متخصص در حوزه سلامت روان آماده ارائه خدمات روان شناسی و مشاوره به کلیه اقشار جامعه می باشد.لازم به ذکر است که کلیه خدمات این مجموعه توسط متخصصان دوره دیده در حوزه های مختلف روان شناسی عرضه میگردد.

کلینیک روانشناسی همرازان یک مرکز تخصصی واقع در شمال تهران با ارائه خدمات حضوری و آنلاین با کیفیت بالا و هزینه مناسب در خدمت عزیزان همراه در داخل و خارج از کشور می باشد.

کادر کلینیک روانشناسی ما  شامل روان شناسان با  تجربه و حرفه ای است که طیف وسیعی از خدمات روانشناسی را به کودکان، نوجوانان و بزرگسالان در زمینه های مختلف ارائه می دهد. از لحظه ای که با ما تماس می گیرید،

تمام تمرکز ما در کلینیک روانشناسی همرازان بر روی انتخاب مشاور و درمانگر مناسب شما خواهد بود تا مناسب ترین روان شناس را با توجه به نیازتان از تیم تخصصی همرازان که روش های درمانی متفاوتی را بر اساس نیاز هر مراجع به کار می برند انتخاب کنیم. کلینیک روان شناسی همرازان همچنین یک محفل علمی برای دانشجویان روان شناسی است که می توانند آموزش ببینند و نتایج آن را در اتاق درمان به کار گیرند.

اگر شما به دنبال پیدا کردن بهترین روانشناس تهران ، بهترین روانشناس اضطراب تهران  ، مشاور ارزان در تهران و همچنین اگر به دنبال درمان انواع فوبیا و حل اختلاف دوران نامزدی هستید کافی است با مرکز مشاوره همرازان تماس حاصل فرمایید.

ما در کلینیک روانشناسی همرازان همه روزه از ساعت 9 الی 21 آماده  ارائه خدمات به شما عزیزان هستیم.

جهت تماس با مرکز مشاوره همرازان با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

تلفن تماس       22691827021

شماره همراه : 09912019542